Naujienos
 

 

8 528 51465 I-V 8:30-20:00 VI 8:30-17:00 

Meniu

1Awapuhi - tai nauja 3 keratinų komplekso procedūra plaukams, norintiems žvilgančių plaukų efekto. Rekomenduojama plaukų dažymo metu, nes sulaiko greitą pigmentų išsiplovimą, arba iš karto po jo.

Pirmas žingsnis - „KeraTriplex™ Treatment“

Ampulė, kurios sudėtyje nėra silikono ir parabenų, susidedanti iš labai koncentruoto KeraTriplex(TM) keratino baltymų komplekso, paskirstoma ant švarių plaukų. Akimirksniu susigeria į plaukus iki pat šerdies. Atstato plaukus ir plombuoja pažeistas vietas. Procedūros laikas 5 min.

Antras žingsnis - „Keratin Intensive Treatment™“

Šis intensyvus, be sulfatų ir parabenų, kremas, „KeraTriplex™„ ampulės dėka giliai įsiskverbia į plaukus suteikdamas jiems reikiamą drėgmės balansą ir spindesį. Kremas laikomas šildant 10 min. „Keratin Intensive Treatment™“ pastebimai pagerina plaukų kokybę ir struktūrą.

2Infraraudonieji spinduliai pagerina kosmetikos priemonių įsiskverbimą į giluminius plauko struktūros sluoksnius ir atstato plaukų elastingumą. Ultragarso aukšto dažnio vibracija, vandenį, proteinus ir kitas maitinamąsias medžiagas, esančias plaukų priežiūrai skirtuose produktuose, paverčia  į mikroskopines daleles, kurios daug lengviau  įsiskverbia  į plaukų struktūrą.

Plaukų puoselėjimo procedūra atliekama su  „Ultrasonic repairing system“ žnyplėmis,  įvedant maitinamąsias medžiagas  į giluminius plauko struktūros sluoksnius.

1Pristatome tikrą sensaciją Lietuvos grožio pasaulyje – puikius, natūralius „Nano Hair“ plaukus priauginimui. Naujausių technologijų dėka, gaunamas tiesiog stulbinamas rezultatas – 45 arba 60 cm. ilgio švelnūs, žvilgantys, tiesiog nuostabūs plaukai.

„Nano“ technologija

Natūralūs 45 ir 60 cm. ilgio slaviški (Lietuvoje supirkti) plaukai apdorojami naujaja termo - technologija, suteikiančia jiems idealų glotnumą, švelnumą bei žvilgesį. Apdoroti plaukai yra suskirstomi patogiomis klijuoti 2 cm. juostelėmis, kurios vėliau yra suklijuojamos tarpusavyje panaudojant specialius naujos kartos miltelius, sukurtus „Baltic hair“ laboratorijose. Paruoštos priauginimui sruogos yra supakuojamos komplektais po 80 vnt. Jums belieka įsigyti, prisiauginti ir džiaugtis nuostabiais plaukais!

Dovanų kuponas

Dovanų kuponasMūsų salone galite įsigyti Dovanų kuponus bet kuriai paslaugai

Mes Facebook'e!

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 479 svečiai ir narių nėra