Naujienos
 

 

8 528 51465 I-V 8:30-20:00 VI 8:30-17:00 

Meniu

cobid

Su malonumu kviečiame pasimėgauti KOBIDO masažu mūsų salone

Šis masažas1972 m. Japonijos imperatorės prašymu sukurtas norintiems jaunatviškos ir skaisčios odos ,patiriantiems daug streso ,norintiems atsipalaiduoti ir pagerinti odos turgorą. Po procedūros veido oda tampa skaisti, pastebimas odos liftingo efektas

evo

Kai kalbame apie plaukus atkuriančias procedūras bei priemones, pirmiausia visada pabrėžiame tris neįkainojamai svarbius dalykus – laiką, kantrybę ir nuoseklumą: išlaikyti produktus ant plaukų tiek, kiek reikia, kantriai savaitėmis laukti rezultatų, naudoti produktus nuolat ir reguliariai.

Tačiau tai, ką sukūrė ir visiškai šviežiai pristatė evo – yra visai kita istorija: įsivaizduokite procedūrą, kurios efektas plaukuose matomas akimirksniu, čia ir dabar. Būtent toks yra evo top drop poveikis: mažuose buteliukuose – trejus metus kurto darbo rezultatas, trys procedūros. Atliekamos tik salone ir tik profesionalų.

2Infraraudonieji spinduliai pagerina kosmetikos priemonių įsiskverbimą į giluminius plauko struktūros sluoksnius ir atstato plaukų elastingumą. Ultragarso aukšto dažnio vibracija, vandenį, proteinus ir kitas maitinamąsias medžiagas, esančias plaukų priežiūrai skirtuose produktuose, paverčia  į mikroskopines daleles, kurios daug lengviau  įsiskverbia  į plaukų struktūrą.

Plaukų puoselėjimo procedūra atliekama su  „Ultrasonic repairing system“ žnyplėmis,  įvedant maitinamąsias medžiagas  į giluminius plauko struktūros sluoksnius.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponasMūsų salone galite įsigyti Dovanų kuponus bet kuriai paslaugai

Mes Facebook'e!

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 290 svečiai ir narių nėra