Naujienos
 

 

8 528 51465 I-V 8:30-20:00 VI 8:30-17:00 

Meniu

1Awapuhi - tai nauja 3 keratinų komplekso procedūra plaukams, norintiems žvilgančių plaukų efekto. Rekomenduojama plaukų dažymo metu, nes sulaiko greitą pigmentų išsiplovimą, arba iš karto po jo.

Pirmas žingsnis - „KeraTriplex™ Treatment“

Ampulė, kurios sudėtyje nėra silikono ir parabenų, susidedanti iš labai koncentruoto KeraTriplex(TM) keratino baltymų komplekso, paskirstoma ant švarių plaukų. Akimirksniu susigeria į plaukus iki pat šerdies. Atstato plaukus ir plombuoja pažeistas vietas. Procedūros laikas 5 min.

Antras žingsnis - „Keratin Intensive Treatment™“

Šis intensyvus, be sulfatų ir parabenų, kremas, „KeraTriplex™„ ampulės dėka giliai įsiskverbia į plaukus suteikdamas jiems reikiamą drėgmės balansą ir spindesį. Kremas laikomas šildant 10 min. „Keratin Intensive Treatment™“ pastebimai pagerina plaukų kokybę ir struktūrą.

„KeraTriplex™“ - mūsų išskirtinis keratino junginys

Tai tarsi „stuburas„ plauko stiebeliui. Keratino baltymas gyvybiškai būtinas elementas sveikiems ir stipriems plaukams. Patentuota KeraTriplex technologija yra tik „Paul Mitchell“ „Awapuhi Wild Ginger™“ linijoje. Šiuo metu tai vienintelis prieinamas kompleksas, faktiškai identiškas keratinui, esančiam žmogaus plaukuose. Išgaunamas iš avių vilnų, auginamų natūralioje aplinkoje „John Paul Mitchell Systems®“ nuosavose fermose Naujojoje Zelandijoje.

„Awapuhi Wild Ginger™“ naudojamas keratino kompleksas sudėtyje neturi konservantų ir formaldehidų. Natūralus keratinas saugomas mažoje hermetiškai uždarytoje ampulėje, kuri atidaroma tik prieš procedūrą. Šis kompleksas atstato svarbius trūkstamus elementus plauko struktūroje ir apsaugo nuo tolimesnio jų praradimo.

Kolageno audiniai plauko kortekse jungiasi su peptidais. Nuolatinis neigiamas išorinių faktorių poveikis sugriauna šiuos junginius, ko pasekoje plaukai ima lūžinėti, praranda elastingumą ir blizgesį.

„Awapuhi Wild Ginger™“ - kompleksas, susidedantis iš trijų svarbiausių keratino proteinų, turi tokį molekulinį svorį, kuris leidžia aktyviems ingredientams kiek įmanoma gyliau prasiskverbti į plauko šerdį ir efektyviai atstatyti peptidines jungtis. Plaukai akimirksniu tampa elastingesni ir blizgantys.

2 3 4 5

Dovanų kuponas

Dovanų kuponasMūsų salone galite įsigyti Dovanų kuponus bet kuriai paslaugai

Mes Facebook'e!

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 13 svečių ir narių nėra